Ritzau (7.x-1.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Log
mn: Лог

en: None
mn: Байхгүй

en: Category
mn: Ангилал

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Log message
mn: Журналын зурвас
