Ritzau (7.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: None
nl: Geen

en: Category
nl: Categorie

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: All
nl: Alle

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Log message
nl: Logbericht

en: City
nl: Plaats

en: Source
nl: Bron

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Reference
nl: Referentie

en: Release date
nl: Uitgiftedatum

en: Is updated
nl: Is bijgewerkt
