Ritzau (7.x-1.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: None
sl: Brez

en: Category
sl: Kategorija

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik
