Ritzau (7.x-1.0-alpha7) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Category
sq: Kategoria

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: Log message
sq: Mesazhi i log
