Ritzau (7.x-1.0-alpha7) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Author
sv: Författare

en: Log
sv: Logg

en: None
sv: Ingen

en: Category
sv: Kategori

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: All
sv: Alla

en: Published
sv: Publicerad

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: City
sv: Stad

en: Source
sv: Källa

en: Caption
sv: Bildtext

en: Reference
sv: Referens

en: Headline
sv: Rubrik
