Ritzau (7.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: None
az: Yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Content type
az: Kontent tipi

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Source
az: Mənbə

en: Caption
az: Başlıq

en: Reference
az: Istinad
