Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Log
ka: ჟურნალი

en: None
ka: არცერთი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Source
ka: წყარო
