Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: Log
ur: لاگ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Category
ur: زمرہ

en: Published
ur: شائع شدہ
