River of Tweets (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Url
ar: المسار

en: Template
ar: القالب

en: Query
ar: استفسار

en: Reply
ar: رد
