River of Tweets (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Default
bg: По подразбиране

en: Url
bg: URL

en: Template
bg: Шаблон

en: Reply
bg: Отговор
