River of Tweets (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ
