River of Tweets (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: List
ca: Llistat

en: Default
ca: Per defecte

en: Refresh interval
ca: Interval de refresc

en: Template
ca: Plantilla

en: Query
ca: Consulta

en: Reply
ca: Respon
