River of Tweets (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: List
cs: Seznam

en: Default
cs: Výchozí

en: Template
cs: Šablona

en: Query
cs: Dotaz

en: Reply
cs: Odpovědět
