River of Tweets (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: List
cy: Rhestr

en: Default
cy: Diofyn

en: Query
cy: Ymholiad

en: Reply
cy: Ateb

en: Avatar size
cy: Maint afatar
