River of Tweets (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Reply
dz: ལན་གསལ།
