River of Tweets (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: List
el: Λίστα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Query
el: Ερώτημα

en: Reply
el: Απάντηση
