River of Tweets (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Url
eo: URL

en: Reply
eo: Respondu
