River of Tweets (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Default
et: Vaikimisi

en: Template
et: Mall

en: Query
et: Päring

en: Reply
et: Vasta
