River of Tweets (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Url
eu: URLa

en: Query
eu: Kontsulta

en: Reply
eu: Erantzun
