River of Tweets (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: List
fa: فهرست

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Url
fa: نشانی

en: Refresh interval
fa: بازه به‌روزرسانی

en: Template
fa: قالب

en: Query
fa: پرس و جو

en: Reply
fa: پاسخ
