River of Tweets (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: List
fi: Lista

en: Default
fi: Oletus

en: Url
fi: Osoite

en: Query
fi: Kysely

en: Reply
fi: Vastaa
