River of Tweets (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: List
fr: Lister

en: Default
fr: Par défaut

en: Url
fr: URL

en: Refresh interval
fr: Intervalle de rafraîchissement

en: Template
fr: Gabarit

en: Query
fr: Requête

en: Reply
fr: Répondre

en: Twitter username
fr: Nom d'utilisateur Twitter
