River of Tweets (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Url
he: כתובת url

en: Query
he: שאילתה

en: Reply
he: השב
