River of Tweets (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: List
hi: सूची

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Url
hi: URL

en: Template
hi: फर्मा

en: Reply
hi: जवाब दें
