River of Tweets (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Default
hr: Zadano

en: Template
hr: Predložak

en: Reply
hr: Odgovor
