River of Tweets (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: List
id: Daftar

en: Default
id: Bawaan

en: Refresh interval
id: Rentang refresh

en: Query
id: Kueri

en: Reply
id: Balas

en: Avatar size
id: Ukuran avatar
