River of Tweets (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: List
is: Listi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Url
is: Vefslóð

en: Template
is: Sniðmát

en: Reply
is: Svara
