River of Tweets (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು
