River of Tweets (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە
