River of Tweets (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Default
ps: تلواله

en: Query
ps: پوښتنه

en: Reply
ps: ځواب
