River of Tweets (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: List
ru: Список

en: Default
ru: По умолчанию

en: Url
ru: Url-адрес

en: Refresh interval
ru: Интервал обновления

en: Template
ru: Шаблон

en: Query
ru: Запрос

en: Reply
ru: Ответить

en: Avatar size
ru: Размер аватара
