River of Tweets (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Default
sk: Predvolené

en: Template
sk: Šablóna

en: Query
sk: Dotaz

en: Reply
sk: Odpovedať
