River of Tweets (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Url
sq: Adresa Url

en: Reply
sq: Përgjigju
