River of Tweets (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Url
ta: முகவரி

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Reply
ta: மறுமொழி
