River of Tweets (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: List
tr: Liste

en: Default
tr: Varsayılan

en: Refresh interval
tr: Yenileme aralığı

en: Template
tr: Şablon

en: Query
tr: Sorgu

en: Reply
tr: Yanıtla
