River of Tweets (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Reply
ug: جاۋاب
