River of Tweets (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: List
vi: Danh sách

en: Default
vi: Mặc định

en: Template
vi: Mẫu

en: Query
vi: Truy vấn

en: Reply
vi: Phản hồi
