River of Tweets (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: List
az: Siyahı

en: Default
az: Susmaya görə

en: Query
az: Sorğu

en: Reply
az: Cavab verin
