River of Tweets (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: List
da: Vis

en: Default
da: Standard

en: Url
da: URL

en: Refresh interval
da: Opdateringsinterval

en: Template
da: Skabelon

en: Query
da: Forespørgsel

en: Reply
da: Svar
