River of Tweets (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: List
de: Liste

en: Default
de: Standard

en: Url
de: URL

en: Refresh interval
de: Aktualisierungsintervall

en: Template
de: Vorlage

en: Query
de: Abfrage

en: Reply
de: Antworten

en: Avatar size
de: Avatargroße

en: Twitter username
de: Twitter Benutzername

en: My Description
de: Meine Beschreibung
