River of Tweets (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: List
gl: Lista

en: Default
gl: Predeterminado

en: Refresh interval
gl: Intervalo de actualización

en: Template
gl: Modelo

en: Query
gl: Consulta

en: Reply
gl: Responder
