River of Tweets (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: List
hu: Lista

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Url
hu: Webcím

en: Refresh interval
hu: Frissítési időköz

en: Template
hu: Sablon

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Reply
hu: Válasz
