River of Tweets (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: List
ja: リスト

en: Default
ja: デフォルト

en: Url
ja: URL

en: Template
ja: テンプレート

en: Query
ja: クエリー

en: Reply
ja: 返信
