River of Tweets (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Template
lt: Šablonas

en: Query
lt: Užklausa

en: Reply
lt: Atsakyti
