River of Tweets (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Refresh interval
lv: Atsvaidzes intervāls

en: Query
lv: Vaicājums

en: Reply
lv: Atbildēt
