River of Tweets (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Default
nl: Standaard

en: Url
nl: URL

en: Refresh interval
nl: Verversingsinterval

en: Reply
nl: Reageren
