River of Tweets (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: List
oc: Listar

en: Default
oc: Per defaut

en: Url
oc: URL

en: Template
oc: Modèl

en: Query
oc: Requèsta

en: Reply
oc: Respondre
