River of Tweets (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: List
pl: Lista

en: Default
pl: Domyślny

en: Url
pl: URL

en: Refresh interval
pl: Interwał odświeżeń

en: Template
pl: Szablon

en: Query
pl: Zapytanie

en: Reply
pl: Odpowiedz
