River of Tweets (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Default
ro: Implicit

en: Url
ro: URL

en: Template
ro: Șablon

en: Query
ro: Interogare

en: Reply
ro: Replică
