River of Tweets (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: List
sv: Lista

en: Default
sv: Förvald

en: Url
sv: URL

en: Refresh interval
sv: Uppdateringsintervall

en: Template
sv: Mall

en: Query
sv: Databasfråga

en: Reply
sv: Besvara
